درباره کالری سان

مجموعه کالری سان به عنوان تولید کننده و عرضه کننده انواع نوشیدنی های بر پایه قهوه می باشد.
‎مواد اولیه مربوط به قهوه و نیز انواع دانه قهوه تهیه شده در این مجموعه از بهترین، مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصولات و مواد اولیه مورد استفاده در صنعت قهوه و کاملا ارگانیک بوده و این مجموعه آمادگی خود را جهت تامین کلیه مواد اولیه مربوط به قهوه و سایر محصولات تولید شده به صورت فله یا در بسته بندی های کوچکتر اعلام می دارد.
محصولات مجموعه ما شامل قوه ترک، هات چاکلت، وایت چاکلت، اسپرسو و … می باشد که از جدیدترین محصولات عرضه شده به مشتریان می توان چایی هندی به نام چای ماسالا را نام برد که نوشیدنی تمام ارگانیک حاوی ادویه هایی (از جمله: میخک، دارچین، هل و …) با خواص بالا و سرشار از ویتامین ها (از جمله: نیاسین (ب۳)، پیریدوکسین (ب۶)، ریبوفلاوین (ب۲)، تیامین (ب۱)، ویتامین A، ویتامین C و عناصری مانند سدیم، پتاسیم، کلسیم، مس، آهن، منگنز، منیزیم، فسفر ، روی و …) و مفید برای سیستم دفاعی بدن می باشد.
‎این مجموعه تمام سعی خود را بر آن دارد تا با ارج نهادن به سلامت و ذایقه شما مشتریان عزیز محصولاتی را تهیه و تولید نماید که همیشه و در هر زمان جای خود را در میان جمع صمیمی خانواده هایتان داشته باشد.
‎اعتبار محصولات کالری سان در طی مدت فعالیت این مجموعه حاصل اطمینان مشتریان محترم به ما می باشد.
مجموعه کالری سان با رسالت اصلی ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با ذائقه ایرانی از سال 90 اقدام به تولید و عرضه انواع مواد مصرفی نوشیدنی های گرم بر پایه قهوه و شیر نموده است .
این مجموعه با به کارگیری نیروهای متخصص و مبتکر و با استفاده از بهترین مواد اولیه از جمله قهوه دان و ادویه های تازه و با کیفیت ، محصولات خود در بسته بندی های مختلف تشکیل و در دو بخش مصرف خانگی و کافه رستوران تولید و عرضه میکند .
سبد محصولات کالری سان شامل قهوه اسپرسو ، قهوه ترک ، انواع چای ماسالا ، هات و وایت چاکلت و چای کرک میباشد .
کالری سان با رویکرد بهبود مستمر و توسعه محصول سعی نموده است محصولاتی با نهایت اهمیت به سلامتی و سلایق مختلف ارائه نماید ، امید است به یاری خداوند متعال و تلاش پرسنل مجموعه این امر مهم میسر گردد.

309727490
94028986